jesteś w: Mamoo » Meble » Łóżka » łóżko Frame
Łóżka

łóżko Frame

kod produktu: T05-07

cena:  
1 599 zł

opis:

Łóżko Frame. Stylowy zagłówek, oraz mocna, drewniana rama tworzą oparcie dla materaca (Uwaga! Materac nie wchodzi w skład oferty). Zagłówek tapicerowany jest markowymi  tkaninami z kolekcji i firmy .

W zależności od palety oferowane są dwa sposoby tapicerowania zagłówka. W palecie DESIGN (tkanina z kolekcji ) zagłówek jest poziomo przeszywany tworząc trzy charakterystyczne pasy. W przypadku palety NATURAL zagłówek nie jest przeszywany, a trójwymiarowy, reliefowy efekt wynika ze struktury użytej tkaniny (tkanina MAGICCALY SPIRALI z kolekcji ).

Łóżko może być wyposażone w obszerną szufladę na pościel, lub też szufladę zawierającą dodatkowe miejsce do spania. Ciekawym uzupełnieniem jest też unikalna poduszka, której wydłużony kształt doskonale harmonizuje z formą łóżka.

Łóżko dostępne jest zarówno w palecie DESIGN jak i NATURAL.

Oskrzynia łóżka wykonana jest z płyty wiórowej okleinowanej naturalnym fornirem dębowym. W przypadku palety DESIGN oskrzynia lakierowana jest w kolorze ciemno-grafitowym, natomiast w palecie NATURAL pokrywana lakierem transparentnym. Zanóże i zagłowie łóżka wykonane jest z lakierowanej w kolorze jasno-kremowym płyty MDF.

 

Główne cechy:

  • oryginalne wzornictwo
  • dwa rodzaje wybarwień oskrzyni
  • szeroka paleta tkanin obiciowych
  • dwa sposoby tapicerowania zagłówka
  • solidna, drewniana rama

 

Wymiary:

  • długość: 207 cm
  • szerokość: 100 cm
  • wysokość: 83 cm
dostępność:
4-8 tygodni, zaliczka 30%

Witamy w sklepie internetowym zaczarowanym oczami maluszka :)
Proponujemy Państwu produkty dla dzieci ułatwiające opiekę i pielęgnację, które mogą być barwnym urozmaiceniem dnia codziennego, takie jak: kolorowe pieluchy wielorazowe, puszyste kocyki dla dzieci, bajeczne kocyki dla niemowląt czy niebanalne poduszki dla dzieci. Podpowiemy, jakie wybrać meble drewniane dla dzieci, by urządzić pokoik marzeń, zasugerujemy które zabawki na biegunach, rowerki biegowe czy hulajnogi dla dzieci są najbardziej lubiane oraz nie zapomnimy o pomysłach na prezent, takich jak zabawki drewniane czy zabawki edukacyjne. Życzymy kolorowych zakupów!

722-111-000
[email protected]

Wszystkie prawa zastrzeżone © Mamoo 2013

PayU