jesteś w: Mamoo » May Lily

Mamoo - sklep z produktami i zabawkami dla dzieci - May Lily

Witamy w magicznej krainie MayLily. Tworzymy w niej pieluszki wielorazowe najwyższej jakości – z myślą o zdrowiu i wygodzie Twojego dziecka. Troskliwie dobieramy materiały, by zaoferować produkt unikalny i ponadczasowy.

Idea marki MayLily zrodziła się w 2009 roku, kiedy to wraz z pojawieniem się na świecie naszej córeczki, zaczęliśmy zgłębiać świat dziecięcych produktów i wybierać te najlepsze dla naszego malucha.

W ten sposób trafiliśmy na informacje o pieluchach wielorazowych, których idea spodobała się nam tak bardzo, że postanowiliśmy wdrożyć ją w życie.

Wtedy także narodził się pomysł, by zacząć produkować pieluchy najwyższej jakości – stworzone z myślą o zdrowiu i wygodzie dzieci, a także ekologii i estetyce. Zaczęliśmy poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, które pozwoliły nam stworzyć produkt unikalny i ponadczasowy. W erze dalekowschodnich tanich produktów marnej jakości oferujemy zaprojektowane i szyte w Polsce pieluszki, które zachwycają wyglądem i jakością użytych materiałów.

Pieluszki MayLily Kieszonka to pieluchy wielorazowe najwyższej jakości. Zostały wyprodukowane w Polsce z wyselekcjonowanych materiałów i elementów, z których każdy posiada certyfikat Oeko-Tex, będący gwarancją bezpieczeństwa i braku szkodliwych substancji.

Pieluszki MayLily Kieszonka są w rozmiarze uniwersalnym (one size), zatem nadają się na cały okres pieluchowania. Polecane są dla dzieci w przedziale wagowym: 3 – 16 kg. W zestawie są dwa wkłady (mały i duży).

Co wyróżnia pieluszki MayLily?

 1. Jakość i bezpieczeństwo użytych materiałów
 2. Jakość wykonania
 3. Piękne i unikatowe wzory oryginalnego materiału minky
 4. Zaprojektowane i szyte w Polsce
 5. Unikatowa, znakomicie oddychająca warstwa wodoodporna

Każda pieluszka MayLily Kieszonka składa się z:

 • Miękkiej i niezwykle miłej w dotyku kolorowej warstwy zewnętrznej z oryginalnego materiału minky najwyższej jakości, który posiada od strony wewnętrznej wodoodporny i oddychający laminat.
 • Delikatnego mikropolaru, który zapewnia dziecku uczucie suchości i komfortu.
 • Wytrzymałych i bezpiecznych napów plastikowych, które służą do regulacji zarówno rozmiaru, jak i objętości pieluchy.
 • Dwóch wkładów z bardzo dobrze chłonącej mikrofibry.
  Mniejszy wkład (obszyty różową nicią) posiada 3 warstwy, większy (obszyty nicią zieloną) – 4 warstwy. Wkłady można stosować pojedynczo lub łącznie. Obszycia w dwóch kolorach pozwalają szybko odróżnić wkłady od siebie oraz od wkładów z innych pieluch.

Instrukcja prania

 1. Usuń zabrudzenia do toalety, ewentualne pozostałości spłucz pod bieżącą wodą
 2. Wyciągnij wkłady chłonne ze środka
 3. Wypierz pieluchy w temperaturze 60°C (lub w 40°C z dodatkiem antybakteryjnym) bez płynu zmiękczającego
 4. Rozwieś pieluchy, po wyschnięciu są gotowe do użycia

Instrukcja używania  

 1. Przed pierwszym użyciem wypierz pieluchę i wkłady
 2. Zepnij przednie napy w celu dopasowania rozmiaru pieluchy do dziecka
 3. Wsuń wkład/wkłady do środka kieszonki
 4. Zapnij pieluszkę na dziecku, dopasowując napy do obwodu brzuszka (dobrze dopasowana pielucha przylega ściśle do skóry dziecka)

Oferta May Lily


pieluszka Africa Giraffe

 
99

pieluszka Africa Zebra

 
99

pieluszka Iceland Green

 
99

pieluszka Iceland Pink

 
99

pieluszka London Black

 
99

pieluszka Oxford Green

 
99

pieluszka Rio de Janeiro

 
99

pieluszka Skandinavia

 
99

pieluszka Woodstock Brown

 
99

pieluszka Woodstock White

 
99

Witamy w sklepie internetowym zaczarowanym oczami maluszka :)
Proponujemy Państwu produkty dla dzieci ułatwiające opiekę i pielęgnację, które mogą być barwnym urozmaiceniem dnia codziennego, takie jak: kolorowe pieluchy wielorazowe, puszyste kocyki dla dzieci, bajeczne kocyki dla niemowląt czy niebanalne poduszki dla dzieci. Podpowiemy, jakie wybrać meble drewniane dla dzieci, by urządzić pokoik marzeń, zasugerujemy które zabawki na biegunach, rowerki biegowe czy hulajnogi dla dzieci są najbardziej lubiane oraz nie zapomnimy o pomysłach na prezent, takich jak zabawki drewniane czy zabawki edukacyjne. Życzymy kolorowych zakupów!

722-111-000
[email protected]

Wszystkie prawa zastrzeżone © Mamoo 2014

PayU