jesteś w: Mamoo » Meble » Zestawy mebli

Bellamy Fun

Kolekcja Fun jest połączeniem nowoczesnego designu z nowatorskim pomysłem. Innowacyjność zestawu polega na rozszerzeniu funkcji mebla o element zabawy, który pełni tor do jazdy znajdujący się w komodzie oraz szafie. Po torze mogą jeździć specjalnie do tego celu zaprojektowane autka , które również służą do otwierania szuflad oraz drzwi mebli. 

Mebelki dla dzieci wykonane są z płyty meblowej, płyty MDF oraz litego drewna.

Wyjątkowy efekt  kolorystyczny został osiągnięty dzięki wzbogaceniu  zielonej  skrzyni  energetyzującymi akcentami kolorystycznymi w postaci uchwytów oraz nóżek.

W ramach kolekcji dostępne są następujące elementy: komoda, przewijak do komody, szafa, łóżeczko dziecięce (60x120), łóżeczko dziecięce z funkcją tapczanika (70x140), półka oraz regał.

Witamy w sklepie internetowym zaczarowanym oczami maluszka :)
Proponujemy Państwu produkty dla dzieci ułatwiające opiekę i pielęgnację, które mogą być barwnym urozmaiceniem dnia codziennego, takie jak: kolorowe pieluchy wielorazowe, puszyste kocyki dla dzieci, bajeczne kocyki dla niemowląt czy niebanalne poduszki dla dzieci. Podpowiemy, jakie wybrać meble drewniane dla dzieci, by urządzić pokoik marzeń, zasugerujemy które zabawki na biegunach, rowerki biegowe czy hulajnogi dla dzieci są najbardziej lubiane oraz nie zapomnimy o pomysłach na prezent, takich jak zabawki drewniane czy zabawki edukacyjne. Życzymy kolorowych zakupów!

722-111-000
[email protected]

Wszystkie prawa zastrzeżone © Mamoo 2013

PayU