jesteś w: Mamoo » Meble » Zestawy mebli

Bellamy Simple

Kolekcja Bellamy SIMPLE została nagrodzona statuetką Diament Meblarstwa 2011

Bellamy Simple -  elegancka kolekcja utrzymana w stylu minimalistycznym. Kolorystyka ogranicza się do dwóch barw, którymi są:  drewno dębowe delikatnie pobielone oraz śmietanka.  Przyjemną dekoracją kolekcji są konsekwentnie rozmieszczone frezy w kształcie figur geometrycznych tj.  prostokąt i kwadrat umieszczone na frontach mebli. Mebelki są nie tylko atrakcyjne stylistycznie, ale również posiadają udogodnienia w postaci pojemnych szuflad zastosowanych w komodzie, szafie oraz łóżeczkach.  W regale brak jest oczywistych rozwiązań takich jak pełne boki, przestrzeń jest otwarta, dzięki czemu mebel jest lekki, a także pozwala na ciekawą aranżację.

Kolekcja Bellamy Simple składa się z następujących elementów:  komoda, przewijak, łóżeczko 60x120 z szufladą, łóżeczko 70x140 z szufladą, szafa, regał oraz skrzynia na zabawki.  

Zestaw Bellamy Simple został wykonany z drewna dębowego, fronty mebli wykonane są z mdfu malowanego na kolor śmietankowy, a korpusy z płyty meblowej równiez w kolorze śmietankowym.


B Simple komoda

 
669

B Simple łóżeczko 60x120

 
759

B Simple łóżeczko 70x140

 
829

B Simple regał

 
599

B Simple skrzynia

 
335

B Simple szafa

 
1 199