jesteś w: Mamoo » Meble » Zestawy mebli

Timoore Limo


Timoore LiMO to zestaw mebli dziecięco - młodzieżowych zaprojektowany w oparciu o najnowsze trendy płynące z rynków zachodnich, dostosowany cenowo do poziomu portfela naszych Klientów. Meble wykonane są z oklein naturalnych, płyty MDF,oraz laminatów w kolorze szarym i kremowym.

Elementami wyróżniającymi kolekcje są charakterystyczne, narożnikowe wstawki dostępne w trzech wariantach: zielonym, pomarańczowym oraz z litego buku twardzielowego. W zależności od wybranego wariantu otrzymujemy meble o zupełnie innym charakterze. Energetyczne zestawienie pomarańczu, zieleni z neutralną, szarą płytą laminowaną spodoba się osobom dynamicznym, szukającym mebli nowoczesnych o odważnych zestawieniach kolorystycznych. Wariant z bukiem twardzielowym to z kolei propozycja dla klientów bardziej zachowawczych. Ten wariant mebli jest niewątpliwie najbardziej uniwersalnym sprawdzającym się niemal w każdym pomieszczeniu. LiMO to kolekcja elastyczna, dopasowująca się do przestrzeni, a w zależności od upodobań i sposobu aranżacji może doskonale dopełniać lub akcentować każdą przestrzeń mieszkalną - nie tylko dziecięcą.

Przedział wiekowy kolekcji Timoore LiMO jest bardzo szeroki. Znakomicie będzie pasować dla 2-3 latka - szczególnie gdy uzupełnimy ją pomarańczowymi czy zielonymi dodatkami z zestawu Simple (tutaj kolory idealnie się komponują) czy też bryłami zestawu First (w zestawie First i LiMO w wariancie z buku twardzielowego użyto tego samego koloru płyty).Sprawdzi się także w pokoju dzieci 7-8 letnich a także w pokoju nastolatka. Poszczególnym meblom można nadać bardzo indywidualny charakter poprzez zastosowanie niezwykle ostatnio popularnych naklejek. Można w tym celu użyć zestawów naklejek Chameleon proponowanych przez Timoore'a, można także pokusić się o stworzenie własnych, niepowtarzalnych wzorów. Specjalnie dla kolekcji LiMO opracowaliśmy nowy zestaw literowych naklejek, który już niebawem wprowadzimy do oferty. Wszystko to sprawia, że kolekcja Limo z pewnością spodoba się zarówno przedszkolakom jak i zbuntowanemu 16-latkowi.

Potencjalnym hitem kolekcji może stać się ciekawy gadżet - panel magnetyczny. Wykonany z płyty MDF z dodatkowymi naklejkami magnetycznymi w kształcie chmurek do którego możemy przypinać różne, ważne informacje, notatki , uwagi itd. Z pewnością będzie wyjątkowo pomocny podczas nauki szkolnej, pozwoli uporządkować informacje i przypomni o tych najważniejszych.

W zestawie znajduje się wygodne łóżko z miękkim, bardzo bezpiecznym, tapicerowanym zagłowiem i zanóżem. Komoda trzyszufladowa w której zmieści się prawie cała garderoba. Szafa dwudrzwiowa z funkcjonalnym układem półek. Regał z półkami, biurko z pojemnym kontenerkiem i półki, których odpowiednia i umiejętna kompozycja sprawi, że relatywnie niskim kosztem nasz Klient będzie mógł uzyskać designerski niezwykle modny obecnie efekt regału pokrywającego całą ścianę.

Podobnie jak we wszystkich meblach Timoore'a w kolekcji LiMO szczególny nacisk położono na kwestię bezpieczeństwa. Tak więc wszystkie potencjalnie niebezpieczne narożniki mebli są zaokrąglone, uchwyty są duże i wygodne, a użyte akcesoria meblowe zawsze najwyższej jakości.


biurko z kontenerkiem lewe Limo

 
908

komoda z 3 szufladami Limo

 
908

półka niska Limo

 
269

półka wysoka Limo

 
286

panel magnetyczny Limo

 
608

regał z półkami Limo

 
915

szafa dwudrzwiowa Limo

 
1 199

szuflada do tapczanika Limo

 
328

tapczanik Limo

 
885