jesteś w: Mamoo » Meble » Zestawy mebli

Timoore Simple

Kolekcja Timoore "SiMPLE" - codzienna dawka wysokoenergetycznego designu - żywe kolory, nowoczesne wzornictwo, bezpieczne materiały.

Niezwykły zestaw mebli dziecięcych o nowoczesnym, energetycznym wzornictwie. Timoore "SiMPLE" to meble od podstaw projektowane z myślą o dzieciach, dlatego obok wyglądu podstawowym kryterium bardzo istotnym na każdym etapie prac nad kolekcją było bezpieczeństwo użytkowania mebli przez dzieci. Praktycznie wszystkie bryły z kolekcji "SiMPLE" zaprojektowano w oparciu o stabilną, bezpieczną, zaokrągloną na krawędziach i narożnikach ramę wykonaną z litego drewna bukowego. Weliminowano w ten sposób potrzebę używania jakichkolwiek dodatkowych zabezpieczeń - często nietrwałych a dodatkowo niszczących meble. Charakterystyczne dla całej kolekcji "SiMPLE" są oryginalne, duże uchwyty, a także zastosowana intensywna kolorystyka mebli. Wprowadzono również kilka niezwykle interesujących rozwiązań konstrukcyjnych. Na przykład: rozsuwane łóżko z tapicerowanymi dodatkami, stolik "Play" z podręcznym schowkiem, fotelik "Fun" z wymiennymi nogami, czy modułowy zestaw regałów. Meble z kolekcji "SiMPLE" doskonale wpisują się w nowoczesne przestrzenie mieszkalne, a mnogość brył, nietuzinkowy design i solidne wykonanie sprawiają, że chętnie sięgają po nie zarówno architekci wnętrz jak i klienci indywidualni.

 

Materiały i kolorystyka:

Konstrukcja mebli dla dzieci oparta jest o ramę z lakierowanego drewna bukowego, oraz wysokiej jakości lakierowaną płytę MDF. W meblach użyto sprawdzone, bezpieczne akcesoria meblowe: min. niezawodne prowadnice szuflad wyposażone dodatkowo w tak zwany system domykający, podnoszący bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Meble dla dzieci z kolekcji Timoore "SiMPLE" dostępne są w czterech dwubarwnych zestawach kolorystycznych: niebiesko-kremowym, zielono-kremowym, różowo-kremowym oraz pomarańczowo - kremowym. Wyjątkiem są krzesełka, półki, stoliki prostokątne, kubiki oraz przegródki "Doggy", które występują w pięciu indywidualnych kolorach: niebieskim, zielonym, różowym, pomarańczowym oraz kremowym. Wózek-pojemnik na pościel dostępny jest tylko w kolorze kremowym.


biurko z kontenerkiem lewe Simple

 
1 115

fotelik Fun Simple

 
594

fotelik Fun z zagłówkiem Simple

 
704

komoda z 2 szufladami Simple

 
1 157

komoda z 3 szufladami Simple

 
1 263

kontenerek Simple

 
1 055

kredens 2 drzwiowy Simple

 
1 039

krzesełko Simple

 
250

krzesełko UpME Simple

 
350

Kubik - pudełko Simple

 
230

łóżko piętrowe lewe Simple

 
2 626

łóżko piętrowe prawe Simple

 
2 626

łóżko rozsuwane Simple

 
1 033

półka Simple

 
184

przegródka na książki Doggy Simple

 
156

rama regału pojedynczego Simple

 
305

regał- nadstawka na kredens 2-drzwiowy Simple

 
1 019

stolik Play Simple

 
579

szafa dwudrzwiowa Simple

 
1 614

tapczanik Simple

 
974

tapicerka do Toy Boxa Simple

 
105

Toy Box Simple

 
310

wózek-pojemnik na pościel Simple

 
265

wieszak Timoore Simple

 
156